Greek Predatory Fishfans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek Predatory Fishfans

Ελληνικο φορουμ για τους φιλους των ψαριων θηρευτων.
 
ΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Λέξεις Κλειδιά
Πρόσφατα Θέματα
» καλως σας βρηκα
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 23, 2013 12:00 pm από petrosarowana

» oscar και αλλα
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 15, 2013 10:12 am από dimos

» Βιντεο και φωτο απο μεγαλα ενυδρεια θηρευτων!!!!!!
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 28, 2013 12:34 am από kostasgold

» Aquamasters
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΠεμ Ιουν 27, 2013 10:47 am από Alekos

» My channa micropeltes
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΤετ Ιουν 26, 2013 2:01 am από petrosarowana

» Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΤετ Ιουν 26, 2013 12:12 am από Alesadro

» my garden monster pond!!
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 1:59 pm από petrosarowana

» Καλως σας βρηκα
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 12:46 pm από Alekos

» Jardini baby
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 15, 2013 2:32 am από petrosarowana

» petrosarowana's fishroom!!
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΠαρ Μάης 31, 2013 12:12 pm από petrosarowana

» Hydrocynus VATF or FATF
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΠαρ Μάης 31, 2013 11:38 am από petrosarowana

» Ενυδρειο 1400 λιτρων by petrosarowana!!!!
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 2:24 am από petrosarowana

» καλησπερα κι απο εμενα στην παρεα...
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΚυρ Μάης 19, 2013 2:12 pm από Alekos

» μικρα καραβιδακια!!!!
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΣαβ Μάης 18, 2013 3:21 am από petrosarowana

» Καλως σας βρηκα
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΤετ Μάης 15, 2013 10:19 pm από Alekos

προτεινομενα καταστηματα
http://www.abyssos.gr/ http://www.aquamasters.gr/
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 24
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η beast7

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 347 θέματα σε 64 θέματα
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 16, στις Τρι Απρ 16, 2024 9:12 am
Πιο αναγνωσμένα θέματα
Hydrocynus VATF or FATF
my garden monster pond!!
oscar και αλλα
Ενυδρειο 1400 λιτρων by petrosarowana!!!!
Jardini baby
potamotrygon motoro (Spotted River Ray)
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα
Atractosteus tropicus (tropical gar)
Βιντεο και φωτο απο μεγαλα ενυδρεια θηρευτων!!!!!!
Lepisosteus osseus (longnose gar)

 

 Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alesadro

Alesadro


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2013
Ηλικία : 50
Τόπος : Λαμια

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 21, 2013 1:16 pm

Μια ανακοινωση προς τα λιγοστα μελη μας
Αυτο το φορουμ ειναι παρειστικο
Δεν ειναι μαντρι δεν εχει βοσκους ουτε και προβατα,εχει χρηστες (ανθρωπους) που τους σεβεται
Ανταλλασουμε αποψεις κανουμε τον χαβαλε μας και δεν κανουμε ντα κανεναν
Οποιος θελει να πηδηξει τον φραχτη ας το κανει εμας δεν μας ενοχλει,η πορτα θα ειναι ανοιχτη να επιστρεψει οποτε θελει και να μην φοβαται τον κακο λυκο γιατι δεν υπαρχει, μονο στα παραμυθια.
Σας ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimos




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2013
Τόπος : Λαμια

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 22, 2013 8:56 am

Τι εγινε ρε παιδιά γιατί έχω και καιρό να μπω έχασα κάνα επεισόδιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alesadro

Alesadro


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2013
Ηλικία : 50
Τόπος : Λαμια

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 22, 2013 9:00 am

Οχι εδω Δημο,σε αλλο forum
Που χαθηκες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimos




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2013
Τόπος : Λαμια

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 22, 2013 9:11 am

Τρέξιμο ρε φιλέ με την καινούργια δουλειά δεν έχω πάρει ανάσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petrosarowana
Admin
petrosarowana


Αριθμός μηνυμάτων : 133
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2013
Ηλικία : 34

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 1:59 am

Οπως πολυ καλα τα λεει ο Αλεξανδρος εδω ειμαστε μια παρεα!!κανουμε το χαβαλε μας και μοιραζομαστε γνωσεις και εμπειριες!δεν εχουμε βοσκο και δεν ειμαστε προβατα!!οποιος νομιζει πως ειναι βοσκος εχει προβλημα και πρεπει να το κοιταξει!για αυτο και δημιουργηθηκε αυτο το φορουμ για να κανουμε τη τρελα μας μακρια απο βοσκους και προβατα και δηθεν ξερολες Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://predatoryfishfans.forumgreek.com
Alesadro

Alesadro


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2013
Ηλικία : 50
Τόπος : Λαμια

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 3:40 am

Δεν ηθελα να απαντησω αλλα θα απαντησω

Ναι σας διαβαζω οπως διαβαζω και πολλα αλλα forum,αλλα χαιρομαι που μας διαβαζεις κι εσυ

Σε εχω ευχαριστησει προσωπικα για οτι εχω μαθει απο εσενα αλλα μεχρι εκει

Δεν μας τα αγορασες εσυ τα ψαρια μας ουτε τα ενυδρεια μας με δικα μας λεφτα τα πηραμε
οποτε δεν σου χρωσταω τιποτα

Μας λες χαλιδες και διαφορα αλλα δεν θα απαντησω στις υβρεις σου αυτος εισαι

Εσυ το ξεκινησες, που αντι να χαρεις τα 3 χρονια που κλεινετε σχολιαζες εμας που φηγαμε η μας εδιωξες

Τωρα οσο για την κατινια που λες ενα θα σου πω

Εμεις οτι γραφουμε το γραφουμε εδω και το βλεπουν ολοι ΕΣΥ?

ΑΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ MOD ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΣΟΥ
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΚΕΙ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ)
ΚΑΝΤΟ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ

Και ελα μετα να μιλησουμε για κατινιες

Τα Forum τα φτιαχνουν τα ΜΕΛΗ και οχι οι ADMIN
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alex_S

Alex_S


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2013
Ηλικία : 37

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 11:16 am

Και εγω δεν είχα σκοπό να απαντήσω όπως δεν το ειχα κανει τόσο καιρό,γι αυτο επειδή θα τα δει αυτός που πρέπει ήρθε η ωρα να πω κάποια πράγματα όπως τα βλέπω εγω..Δυστυχώς με νοοτροπίες "εγώ και κανένας άλλος" δεν θα πάμε ποτε μπροστά..Ναι οταν πρώτο μπήκα σε εκείνο το  φορουμ δεν ήξερα ούτε πως να κάνω αλλαγές νερού και εννοείτε απο αυτο το συγκεκριμένο άτομο έμαθα παρά πολλά αλλα αχάριστος δεν νομίζω να υπήρξα ποτε γιατι οταν έπρεπε να τρεξω για τον οποιονδήποτε το έκανα και θα το ξανακάνω για όποιον με χρειαστεί ΑΛΛΑ τα φόρουμ ειναι για να εκφράζονται ΟΛΕΣ οι απόψεις και οι συντονιστές ειναι για να ΣΥΝΤΟΝΙΖΟΥΝ τις συζητήσεις και τα θεματα και οχι να το παίζουν ξερολες και οταν δεν γίνεται αυτο να τρώνε κράξιμο οτι υποβιβαζουν το επίπεδο του φόρουμ λες και ειναι υπάλληλοι και φοβούνται το αφεντικό..Δυστυχώς απο αυτα τα σκηνικά ξενερωσα τόσο γι αυτο και δεν συμμετείχα πουθενά παρόλο πως υπήρξαν πολλές φορές που χρειαστηκα βοήθεια..και για να κλείσω και εγω το μόνο πο έχω να πω ειναι κρίμα που κάποιοι φέρονται έτσι απο την στιγμή που ο οποιοσδήποτε αν θελει να πάρει κάποιες πληροφορίες μπορεί άνετα να μπει σε ξένα φόρουμ "επιπέδου" και οχι οχι σε φόρουμ-ΣΤΑΝΕΣ..αυτα και απο μένα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alekos




Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2013
Ηλικία : 40
Τόπος : Παραλία Μαρκοπούλου-Ωρωπός

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 12:45 pm

μεγάλα παιδιά είμαστε ο καθένας κρίνει όπως νομίζει σωστα.όλους εμάς μας ενώνει ένα πράγμα ΤΑ ΨΑΡΙΑ,ότι άλλο βλέπω ακούω το γράφω στο αριστερό γιατί το δεξί το έχω για πρόσωπα.αυτά και από εμένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petrosarowana
Admin
petrosarowana


Αριθμός μηνυμάτων : 133
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2013
Ηλικία : 34

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 1:58 pm

παιδια εχεται δικαιο εχει παρατραβηξει το θεμα και ασχολουμαστε με πραγματα που δεν εχουν νοημα!ολους μας ενωνει η αγαπη μας για τα ψαρια!και εγω πριν γραφτω στο αλλο φορουμ δεν ηξερα τιποτα απο θηρευτες και εμαθα πολλα απο το φορουμ και απο τον αντιμ και επισης εκανα πολυ καλους φιλους μεσα απο το φορουμ!εγω ημουν επισης που ειχα δημιουργησει κοντρες γιατι δεν μπορουσα καποια τεραστια ΕΓΩ εκει μεσα!δεν θεωρω τον εαυτο μου καλητερα απο κανεναν αλλα ουτε και κατωτερο απο κανεναν!μου αρεσει η ελευθερια λογου οταν δεν προσβαλεις και δεν μειωνεις κανεναν!ολοι εδω εχουμε να δωσουμε και να παρουμε γνωσεις και εμπειριες!
Ειλικρινα σας μιλαω δημιουργησα αυτο το φορουμ οχι απο αναγκη να το παιξω αρχηγος και αντμιν!το εκανα ωστε να μπορω να μιλαω με ατομα που εχουν την ιδια αγαπη για το χομπι και την ιδια τρελα με μενα!να βοηθησω καποιον οταν ζητησει τη βοηθεια μου και να ζητησω και εγω βοηθεια οταν τη χρειαστω!θελω να γινουμε ενα παρεακι και να χαιρομαστε το χομπι μας,τα ψαρια μας και να μαθενουμε καινουργια πραγματα
Αυτα και απο εμενα και απο μερους μου δεν θα δωσω αλλη συνεχεια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://predatoryfishfans.forumgreek.com
Alesadro

Alesadro


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2013
Ηλικία : 50
Τόπος : Λαμια

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 2:02 pm

Μονο απο εδω εχω την δυνατοτητα να σας απανταω δυστυχως

Κυριε Α..... δεν σας ξερω και δεν με ξερετε θα ηθελα να σας παρακαλεσω να μου πειτε
που ειδατε τα κακοβουλα σχολια και πως ξερετε οτι ειμαστε ανθρωποι που ψαχνουμε να πιαστουμε απο καπου

Διαβαστε σας παρακαλω το post απο την αρχη και θα δειτε οτι οι δυο πρωτες σειρες ειναι για τα χρονια πολλα (και ευχομαι να τα εκατοστησετε) και οι αλλες 9 ειναι γι αυτους που εχουν φυγει και σας λεω οτι δεν μας εχει φαει ο κακος ο λυκος μια χαρα ειμαστε.

Ο Admin σας μας ειπε
Αχαριστους
Χαλιδες
Περιθωριακους
Νουμερα
Κακομαθημενους
Ανωριμους
Ρηχα πιατα
Τιποτενιους
Γιατι δεν του κανετε ενα σχολιο για τις υβρεις?

Πειτε μου σας παρακαλω που ειδατε εμεις να βριζουμε και μας λετε κακοβουλους

Δεν εχω τιποτα μαζι σας αλλα μην βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα για ανθρωπους που δεν ξερετε
Τους αδικειτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alesadro

Alesadro


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2013
Ηλικία : 50
Τόπος : Λαμια

Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα   Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα I_icon_minitimeΤετ Ιουν 26, 2013 12:12 am

Το θεμα εληξε

Locked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ειμαστε παρεακι και οχι προβατα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Predatory Fishfans :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΦΟΡΟΥΜ-
Μετάβαση σε: